LOGO EĞİTİM HİZMETİ

Logo Eğitim Hizmeti

Logo Start, Start 3, Go Plus, Go 3, Go Wings, Tiger Plus, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings, Tiger Wings Enterprise, Logo Bordro Plus, Logo Crm Basic, Logo Crm Enterprise, ve diğer tüm Logo programları için şirketimiz bünyesinde bulunan Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı arkadaşlarımız tarafından eğitim hizmeti verilmektedir. Eğitim hizmetlerini saatlik veya günlük olarak tercih edebilirsiniz.

Logo programını ilk defa kullanan, programı yeni satın almış firmalar, Logo ürününü kullanan ve daha önce kullanmadığı bir modülü kullanmak isteyip o modül hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler, yeni personel alımı yapan firmalar ile Logo programını öğrenmek isteyen herkes eğitim hizmetlerimizden yararlanabilir. Eğitim hizmetlerimiz bire bir olduğu gibi gruplar halinde de verilebilir.

LOGO Yazılım Sertikalı Uzmandan Eğitim Hizmeti

Kurumsal projeler kapsamında sağladığımız eğitim hizmetlerimizle, gerekse birebir ve toplu eğitimlerde, LOGO ürün grubu kapsamındaki ürünlerinizden  en üst düzeyde kullanıcı performansı ve  verim alabilmenizi sağlamaktayız. Firmanızda yada ofisimizde vereceğimiz eğitimlerle şirketinize katma değer sağlıyoruz.

Scroll to Top