LOGO DEVİR HİZMETİ

Logo Devir Hizmeti

Kullanmakta olduğunuz Logo Alınteri, Logo Lks, Logo Start, Logo Start 3, Logo Go, Logo Go Plus, Logo Go3, Logo Go Wings, Logo Tiger, Logo Tiger2, Logo Tiger Plus, Logo Tiger3, Logo Tiger Enterprise, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo Tiger Wings Enterprise programınızın dönem sonu kapanışlarını yaparak yeni mali dönem açılış işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Logo Devir Nedir?

Firmalar için tanımlanmış olan mali yıl sonunda, muhasebe açısından tüm hesapların kapatılması ve resmi belgeler hazırlandıktan sonra muhasebe ve ticari sistem işlemlerinin etkilerinin yeni bir mali döneme açılış işlemleri şeklinde kaydedilmesidir.

Devir işlemleri yapılırken herhangi bir problem veya data kaybı yaşamadan sorunsuz bir şekilde devir yapılabilmesi için Logo Yazılım’ın yetki verdiği sertifikalı bayi tarafından yapılmasını önermekteyiz.

Evokod Bilişim olarak, sertifikalı çalışanlarımız ile yeni yıl devir işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapmaktan mutluluk duyarız. Yeni yıl devir işlemleriniz için lütfen randevu almakta geç kalmayınız. E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter vb. mükellefiyeti bulunan müşterilerimiz kullandıkları programın en son versiyonunu kullanmak zorundadırlar.

Logo Destek ve Bakım Anlaşmalı müşterilerimizden devir işlemleri, e-Devlet devirleri ve versiyon yenileme işlemleri için herhangi bir ücret talep etmiyor ve öncelik veriyoruz.

Scroll to Top