OFFICE 365

Office 365

Siz neredeyseniz, işiniz de orada!

Office 365 ile Word, Excel, PowerPoint, Outlook gibi bildiğiniz Office uygulamalarından web sitesine, e-posta hizmetinden online toplantılara kadar şirketinizin tüm temel bilişim ihtiyaçlarını tek bir paketle karşılayın!

Dilediğiniz bilgisayar, tablet ya da telefondan belgelerinize, e-postalarınıza ve takviminize ofiste ya da ofis dışındayken kolayca ulaşın, mobil ve esnek çalışma imkanıyla tanışın. Tüm verilerinizi bulut bilişimle güvence altına alın.

Neden Office 365?

  • Kullanıcı başına 5 bilgisayarda ve 5 mobil cihazda lisanslı ve sürekli güncel Office
  • 50 GB kapasiteli e-posta hizmeti (Exchange Online)
  • Virüs ve zararlı e-postalara karşı Bİrinci Sınıf Koruma Hizmeti
  • Kurum web sitenizi kolayca oluşturup yayınlama
  • Online toplantılarla seyahat ve telefon masraflarında % 50′ lere varan düşüş
  • Hizmete geçiş ile vergiden düşme avantajı

İŞLETMELER İÇİN OFFICE 365

Gereken her yerde ve her zaman Office elinizin altında

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz cihazda çalışın. Siz hazır olduğunuzda Office 365 de hazırdır.

Office hareket halinde, her yerde

İster ofisinizde ister hareket halinde çalışın, tanıdık, birinci sınıf verimlilik araçlarına sahip olursunuz. Her zaman en son sürüme sahip olan Office uygulamaları PC veya Mac bilgisayarınızda veya iOS, Android veya Windows cihazınızda içerik oluşturmanıza, düzenlemenize ve herkesle gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanır.

Profesyoneller için araçlar

Marka adınızın tanınması için işletme sınıfı e-posta adresinizi şirket adınızla markalayın ve kolayca oluşturulabilen özelleştirilmiş pazarlama malzemeleriyle işlerinizi pazarlayın. E-posta ve anlık iletiden sosyal ağlara ve görüntülü konferansa kadar bir dizi iletişim aracından yararlanarak müşterilerinizle ve iş arkadaşlarınızla daha iyi bağlantı kurun.

Ekip çalışması için araçlar

Kullanıcı başına 1 TB depolama alanıyla, tüm dosyalarınız için bol bol yeriniz olur. Artı olarak, dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, nerede çalışıyor olursanız olun, gereken zamanda şirketinizin içindeki ve dışındaki kişilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, çok taraflı HD video, içerik paylaşımı ve paylaşılan takvimlerle, ekibinizle her zaman eşitlenmiş durumunuzu koruyabilirsiniz.

Kolay kurulum ve yönetim

Adım adım rehber sayesinde kullanıcıları kolay bir şekilde ayarlayabilir ve hizmeti kısa süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm hizmetlerinizi yönetmek için kullanımı kolay yönetici merkezine her yerden erişebilirsiniz. Office 365, sizin BT işlemlerinizle de ilgilenir böylece hizmetleriniz her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır ve güncel kalır.

Scroll to Top