LOGO BAKIM ANLAŞMASI

Logo Bakım Anlaşması

Logo Destek ve Bakım Anlaşması sisteminizin kesintisiz olarak çalışabilmesi, her türlü soru, sorun ve problemlerinize anında çözüm sağlamak, kullanıcı ihtiyaçlarınıza öncelikli ve hızlı çözümler sunulmasını sağlayan bir çalışma sistemidir. Firmanızın durum değerlemesi sistem personellerimiz tarafından belirlenerek size en uygun olan anlaşma tarafınıza sunularak çalışma planınıza ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Logo Destek ve Bakım Anlaşması olan müşterilerimize sınırsız telefon desteği hizmeti, sınırsız uzaktan bağlantı hizmeti ve anlaşma kapsamına göre yerinde destek hizmetleri sunmaktayız. Destek ve Bakım anlaşması olmayan yada yeni müşterilerimize ise yapılacak hizmetin türüne göre ücreti mukabilinde uzaktan ya da yerinde destek hizmeti vermekteyiz.

Logo Bakım Sözleşmesi Yararları

Sözleşme dahilinde Logo bakım hizmeti alarak işletmenizin risklerini en aza indirgeyebilirsiniz. Logo bakım sözleşmesi içerisinde bulunan uzaktan ve yerinde destek hizmetlerini tercihsel olarak tercih edebilirsiniz. Genellikle yıllık olarak tanımlanan bakım anlaşmaları birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Sözleşmeye sahip olan işletmeler istekleri ve problemleri öncelikli, hızlı, pratik çözümler sağlamaktadır. Bu sayede iş akışınıza ivme kazandırmakta, büyümenize destek olmaktadır.

Scroll to Top