LOGO START 3

Stok takibinden satışa, ödemeden tahsilata kadar tüm işleriniz kontrol altında​

Ölçeği ne olursa olsun, tüm işletmelerin hedefi aynı: Kâr edebilmek. Bunun için de stok giriş-çıkışları, satış, ödeme ve tahsilatların detaylı takibi, faturalaşma gibi süreçlerin kontrol edilebilmesi, kısacası satışlar ile maliyetler arasındaki dengenin etkili bir şekilde izlenebilmesi gerekiyor. Mikro işletmelerin ihtiyaçları ve beklentilerine göre özel olarak geliştirilen Logo Start 3 stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin tek noktadan yönetimini sağlayarak iş yükünü hafifletiyor ve kârlılığı artırıyor.

logo start 3 ekran1
logo start 3 ekran2

Daha sağlam adımlar atmak için Logo Start 3

Mikro işletmelerin öncelikli hedefi ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamak, sonraki adımı ise işlerini yavaş yavaş büyütmektir. Kolayca ve kısa sürede devreye alınan Logo Start 3, bu hedeflere ulaşmak için gerekli teknolojik altyapıyı sağlamanın yanı sıra günlük işlemlere yönelik tüm ihtiyaçları da karşılıyor.

Emlakçı, sigortacı, poliklinik, kırtasiye, çiçekçi, pastane, parfümeri, sanat galerisi… Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun, dışarıdan muhasebe hizmeti alan bir mikro işletmeyseniz, Logo Start 3 ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek bir noktadan yapabilirsiniz. Böylece banka hesaplarınızdan aylık ödemelerinize, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada işletmenizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Mikro işletmelerin çok-yönlü yardımcısı

Mikro ölçekli bir işletmeyseniz, kısıtlı insan kaynağıyla işinizi sürdürmeye çalışıyorsunuz demektir. Bu süreçte muhasebe hizmetini dışarıdan alıyor ama verilerinizin tutarlılığını ve güncelliğini kontrol etmekte zorlanıyorsanız Logo Start 3 tam size göre!

Tek yapmanız gereken Logo Start 3 almak için başvurmak. Hızlıca yapılan kurulumun ardından, kısa bir eğitimden sonra artık siz de bir Logo Start 3 kullanıcısısınız!

Tüm verilerinizi güvenle saklayın

Logo Start 3, daha önce farklı ortamlarda sakladığınız verileri tek bir sisteme taşıyor.
Böylece dosyalar karışmıyor, hesap hataları olmuyor; kazancınız, masraflarınız, stoklarınız, faturalarınız, kısacası ihtiyacınız olan tüm bilgiler Logo Start 3 üzerinde güvenle tutuluyor.

Verilerinizin analizlerinde kontrol sizde

Logo Start 3 kullananlar, tüm veriler Logo Start 3 üzerinde olduğu için, kesilen faturaların toplam tutarını, maliyetleri, siparişlerini, ödemelerini, bekleyen tahsilatlarını, kâr-zarar hesaplarını görüp kolaylıkla raporunu alabiliyor.

Stoklarınızı yakından takip edin

Ürün devamlılığı ve müşteri memnuniyeti için stokları sürekli kontrol altında tutmak gerekiyor. Logo Start 3 güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırıyor.

Kapsamlı banka işlemleri

Logo Start 3 ile bankacılık işlemlerine zaman harcamanız gerekmiyor. Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izlenebiliyor. Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de Logo Start 3 ile kolayca takip edilebiliyor.

Kasa ve çek/senet işlemleri kontrol altında

Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi her türlü günlük nakit hareketi Logo Start 3 ile kolayca takip edilebiliyor. Çek ve senet gibi değerli evraklar tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedilebiliyor. Açılan kayıtlar üzerinde çek ve senetlerin durumları (“portföy”, “ciro edildi”, “bankaya verildi” vb.) adım adım izleniyor, böylece hiçbir detay gözden kaçmıyor. Durumu değişen çek ya da senetler için gerekli dekont ve fişler, Logo Start 3 tarafından otomatik oluşturuluyor

Siparişlerin kolay takibi

Müşteri memnuniyeti açısından ürün ya da hizmet kalitesi kadar, siparişlerin doğru şekilde yönetimi de önemli. Gelen siparişleri müşteri bilgisi, sipariş tarihi, teslimat tarihi gibi verileri de girerek kaydeden Logo Start 3, tüm siparişleri tek noktadan takip etmeyi sağlıyor. Böylece aynı müşteriden gelen bütün siparişler tek ekranda görülebiliyor. Siparişlerle stokların karşılıklı kontrolü sayesinde, stok yetersizse Logo Start 3 doğrudan sipariş verebiliyor.

Güncel müşteri bilgileri

Her müşteri için Logo Start 3 üzerinde oluşturulan cari hesaplarda müşterilerin aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitleri tanımlanabiliyor. Cari hesaplara ait farklı zamanlarda girilen işlemlerin, istenen zaman aralığı için değerlendirmesinin yapılabildiği raporlara kolaylıkla da ulaşılabiliyor.

Fatura işlemlerinde rahatlık

Logo Start 3, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de otomatik olarak yönetiyor. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeleri de faturaya kolayca dönüştürülebiliyor. Önceden tanımlanmış indirim, masraf ve promosyonlar da faturaya doğrudan yansıtılıyor.

Kredi kartı ya da taksitle satış

Kredi kartıyla yapılan satışlar, tahsilatlar ve banka geri ödemeleri Logo Start 3 ile kolayca izlenirken, tüm hesaplar için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlanıp geri ödeme planları oluşturulabiliyor. Logo Start 3 ile ayrıca taksitli satışlar da yapılabiliyor, tüm fatura işlemleri taksitlendirilebiliyor ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeler takip edilebiliyor.

Üstün teknoloji

Logo Start 3, daha üst segmentteki ürünlerle aynı altyapıyı kullandığı için her şeyden önce teknolojik anlamda güçlü bir sistem sunuyor. İşletmeniz büyüdüğünde siz de daha kapsamlı bir ürüne geçmek isterseniz, tüm verileriniz Logo Start 3’ten yeni sisteminize kolayca, herhangi bir kayıp yaşanmadan aktarılabiliyor.

Logo Çözüm Ortaklarının işletmelere ve sektörlere özel olarak geliştirdiği ve Logo Start 3 veritabanı kullanım lisansı ile entegre çalışan bazı hızlı ve ekonomik uygulamalar Logo Start 3 ile birlikte kolayca kullanılabiliyor.

Kullanıcı dostu tasarım

Yazılımlarda en önemli unsurlardan biri, kullanım kolaylığıdır. Teknoloji ile kullanıcının buluşma noktası olan arayüzler ne kadar konforlu olursa, kullanıcı deneyimi de o kadar iyileşir. Logo Start 3, kullanıcılardan gelen yorumlarla daha da iyileştirilerek en kolay şekilde kullanılmak üzere tasarlandı.

İlk adımda yanınızda

Logo Start 3 çözümünü kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren Logo yanınızda! İlk kurulumla birlikte, hangi özelliğe nereden erişebileceğinizi, hangi fonksiyonları ne şekilde kullanabileceğinizi anlatan bir video ile size hoş geldiniz diyoruz.

Görselliği zenginleştirilmiş tasarım

Logo Start 3 çözümünün yeni arayüzünde arka plan renkleri, sayfa kontrastı, ikon renkleri ve boyutları yeniden düzenlenerek görsel açıdan daha estetik ve okunması kolay bir tasarım uygulandı. Arka plan istendiği anda kolayca değiştirilebilirken, yazı rengi de seçilen plana göre otomatik olarak değişiyor. Böylece her zeminde en uygun görsel konfor sunuluyor.

Masaüstünüz tam istediğiniz gibi

Kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo Start 3’ün göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Tüm menünün tek seferde masaüstünden görüntülenebilmesi, her fonksiyona kolayca ulaşmayı sağlıyor.

Geliştirilmiş arama özellikleriyle tüm işlemlere hızlı erişim

Her ne kadar istenen fonksiyonlar erişim ağacı üzerinden kolayca bulunabilse de “arama” butonunun daha görünür bir şekilde masaüstüne alınmasıyla, Logo Start 3’te aradığınızı bulmak artık eskisinden de kolay. Tüm modül, ekran, rapor, işlem bilgilerine masaüstündeki arama özelliği sayesinde hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün oluyor.

Açık pencereler arasında kaybolmaya son

Çok sayıda pencere arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalan kullanıcılar açısından en büyük ihtiyaç, doğru pencereyi hızla fark ederek doğru sayfayı açmak. İşte bu nedenle, Logo Start 3 çözümünün yeni arayüzünde, açık pencerelerin tamamı ekranın alt kısmında, kolayca takip edilebilecek ikonlarla sunuluyor.

e-Devlet çözümlerinden kolaylıkla faydalanın

Logo Start 3’ün sunduğu kolaylıklara e-Devlet Çözümlerinin konforunu da eklemek isteyen işletmeler, bu çözümleri eLogo güvencesiyle ek hizmet olarak alabiliyor.

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura çözümleri Logo Start 3 ile entegre çalışıyor. Böylece e-Devlet Çözümlerine kolayca ve kısa sürede geçiş yapılabiliyor.

Logo Start 3 ile birlikte e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya geçiş, işlem kolaylığı sunmanın yanı sıra kağıt ve basım maliyetlerinden de tasarruf etmenizi sağlıyor.

Scroll to Top