LOGO DESTEK HİZMETİ

Logo Destek Hizmeti

Logo Destek hizmetleri, Logo yazılım ürünlerini yeni kullanmaya başlamış ya da uzun yıllardır kullanan fakat desteğe ihtiyacı olan şirketlere ve kişilere verilmektedir. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre kullanılan tüm modüllere destek verildiği gibi, destek kapsamı sadece belirli modüllerle de sınırlandırılabilir.

Destek hizmeti kapsamında şirketlerin yaşadığı problemlerin çözümünün yanı sıra iyileştirme ve geliştirme çalışmaları da yer alır. Herhangi bir süreçte iyileştirme yapılması istendiğinde, ihtiyaçlar analiz edilerek talep sahibine süre ve maliyet bilgisi verilir, karşılıklı mutabakata varıldığı takdirde ilgili çalışma gerçekleştirilir. Destek hizmetleri şirketlerin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre telefonla, uzaktan erişim yazılımları ile bağlantı kurularak veya yerinde destek hizmeti olarak sunulabilir.

Logo Yazılım Desteği Büyük Önem Taşır!

Logo Yazılım ürünlerine sahip olan firmaların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de Logo destek hizmetini sağlıklı bir şekilde alıyor olmasıdır. Logo Yazılım bayisi bu hizmeti verirken kaliteli ve profesyonel bir takıma sahip olmalıdır. Gerek teknik gerekse yazılım desteği verebilecek seviyede olması gereken bayiler çözüm odaklı davranmalıdır. 

Scroll to Top