BT KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI

  • Evokod
  • BT Kurumsal Bakım Anlaşması

BT Kurumsal Bakım Anlaşması

EVOKOD Bilişim, müşterilerimizin BT altyapılarını oluşturan ürünlerin standartlara uygun bir şekilde çalışmasını sağlamak, sistem üzerinde yer alan ürünlerden oluşan altyapı, iletişim ortamı ve ağını bir bütün halinde çalışır durumda bulundurmak ve sistemden en iyi performans değerlerini elde etmek amacıyla sunulan katma değerli hizmetler kümesidir. BT Destek Hizmetleri ile ihtiyaçları ve beklentileri, en uygun BT hizmet çözümleri ile karşılamak, memnuniyet ve verimliliği arttırmayı hedeflemektedir. Bilgi İşlem sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojik cihazlara müdahale, yükseltme ve destek anlamında farklı seçeneklerle hizmet sunmaktadır.

Teknik Bakım Anlaşması Hizmet Türlerimiz

Uzak Erişim ile Destek

Sunucu veya network sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim yoluyla sağlanmaktadır.

Çağrı Bazlı Servis Hizmeti

Telefon, e-posta veya internet üzerinden servis merkezine ulaşan arıza bildirimlerine, destek mühendislerinin atanması ve yönlendirilmesi hizmetidir.

Yerinde Destek Hizmeti

Müşterilerin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek verilerek, sorun giderilmektedir.

Periyodik Destek ve Bakım

Periyodik bakım sırasında cihaz kontrolleri, arıza giderme, fiziksel bağlantı kontrolleri gibi sözleşmede yer alan koşullar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmekte ve performans korunarak iş devamlılığı sağlanmaktadır.

Telefonda Destek Hizmeti

Sözleşmeli işletmelerden çağrı geldiğinde, çağrı merkezi müşterinin talebini ve destek koşullarını inceleyerek, çözüme ulaşmaya çalışır. Sorun, telefon ile çözülemiyorsa; destek koşulları çerçevesinde, yerinde destek hizmeti verilmektedir.

Scroll to Top